x 


Kahve Değirmeni Temizleyicisi

İmalatçısından sanayi tipi kahve öğütücüleri için en kaliteli kahve değirmeni temizleyicisi modelleri kahve öğütme makinelerinin haznelerini temizlemeye en uygun kahve değirmeni temizleyicisi toptan kahve değirmeni temizleme maddesi satış listesi telefon
Kahve Değirmeni Temizleyicisi PULY GRIND:Kahve öğütme makineleri için profesyonel kahve değirmeni temizleyicisi fiyatları sanayi tipi kahve değirmenlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kahve değirmeni temizleyicisi modelleri ev tipi kahve makinesi öğütücüleri için endüstriyel kahve değirmeni temizleyicisi teknik şartnamesi kahve öğütücüsü haznesinin temizliğinde kullanılan kahve değirmeni temizleyicisi fiyatı özellikleri kahve değirmeni leke temizleyicisi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.418,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kahve Değirmeni Temizleyicisi PULY GRIND

* Kahve Değirmeni Hazne Temizleyici Sprey 200 ml. - Kahve değirmeni temizleyicisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğal malzemelerden yapılmıştır
* Kahve yağı lekelerini çıkarmak için kahve değirmeni haznesinde kullanılır - Kahve değirmeni temizleyicisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Temizler ve hijyen sağlar

Kahve Değirmeni Temizleyicisi PULY GRIND:Profesyonel kahve değirmeni temizleme spreylerinden olan bu 200 ml şişelerde satılan puly grind kahve değirmeni haznelerinde oluşan kahve yağı lekelerini çıkartmakta kullanılmaktadır - Kahve değirmeni temizleyicisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok