x 


Kahve Makinası Temizleme Tableti

İmalatçısından en kaliteli kahve makinası temizleme tableti modelleri en uygun kahve makinası temizleme tableti toptan kahve makinası temizleme tableti satış listesi 0212 2370749
Kahve Makinası Temizleme Tableti PULY-CAFF PASTIGLIE:Profesyonel kahve makinası temizleme tabletlerinden olan bu 60 lık tablet kutusu olarak satılan puly caff pastiglie tüm manuel ve otomatik espresso makinelerine uygundur - Kahve makinası temizleme tableti satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.334,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kahve Makinası Temizleme Tableti PULY-CAFF PASTIGLIE

* Puly Caff Plus 2,5 gr Tablet - Kahve makinası temizleme tableti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kahve makinalarının gruplarını, elektrik valflerini ve su sistemini temizler
* Tüm manuel ve otomatik espresso makinesine uygundur - Kahve makinası temizleme tableti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tüm espresso makinesi için değişik çaplarda tabletleri vardır
* Bir kutuda 60 tablet vardır - Kahve makinası temizleme tableti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kahve Makinası Temizleme Tableti PULY-CAFF PASTIGLIE:Profesyonel kahve makinası temizleme tabletlerinden olan bu 60 lık tablet kutusu olarak satılan puly caff pastiglie tüm manuel ve otomatik espresso makinelerine uygundur - Kahve makinası temizleme tableti satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok