x 


Kapaklı Peynir Kabı

İmalatçısından en kaliteli kapaklı peynir kabı modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Kapaklı Peynir Kabı PK50 : Tek Kullanımlık Kapaklı Peynir Kabı - Kapaklı peynir kabı tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır . Bu şeffaf peynir kabının kapasitesi 500 gr olarak yapılmıştır. Kapaklı şeffaf peynir kabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 464,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Peynir Kabı PK50

Kapaklı Peynir Kabı PK50 : Tek Kullanımlık Kapaklı Peynir Kabı - Kapaklı Peynir Kabı

 * Kapaklı peynir kabı tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır - Tek kullanımlık  kapaklı peynir kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapaklı peynir kabı imalatı plastik yapılmıştır - Tek kullanımlık kapaklı peynir kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 100 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır

 *  Kapaklı peynir kabı fiyatları 100 adet içindir - Tek kullanımlık kapaklı peynir kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek kullanımlık kapaklı peynir kabı kapasitesi 500 gr. dir.

 * Çok çok yüksek adetli toptan tek kullanımlık kapaklı peynir kabı-tek kullanımlık kapaklı peynir kabı toptan alımınıza istinaden özel iskontolu tek kullanımlık kapaklı peynir kabı fiyatları için bizi arayınız . Tek kullanımlık kapaklı peynir kabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok