x 


Kapaklı Şeffaf Kap

İmalatçısından en kaliteli kapaklı şeffaf kap modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370749
Kapaklı Şeffaf Kap KS20 : Kapaklı şeffaf kap tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır. Kapaklı şeffaf kap imalatı plastik yapılmıştır. 50 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır. Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap kapasitesi 2000 gr. dır. Kapaklı şeffaf kap satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 589,98 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Şeffaf Kap KS25

Kapaklı Şeffaf Kap KS25: Tek Kullanımlık Kapaklı Şeffaf Kap - Kapaklı Şeffaf Kap

 * Kapaklı şeffaf kap tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır - Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapaklı şeffaf kap imalatı plastik yapılmıştır - Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 50 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır

 *  Kapaklı şeffaf kap fiyatları 50 adet içindir - Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap kapasitesi 2000 gr. dir.

 * Çok çok yüksek adetli toptan tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap-tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap toptan alımınıza istinaden özel iskontolu tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap fiyatları için bizi arayınız . Tek kullanımlık kapaklı şeffaf kap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok