x 


Kapı Mıknatısı

İmalatçısından İndirimli Kapı Mıknatısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kapı Mıknatısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kapı Mıknatısı Kullanışlı ekonomik endüstriyel Kap
Kapı Mıknatısı M.D144.02 Özellikleri / Malzemesi 24x6 Orta olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kapı Mıknatısı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kapı Mıknatısı modelleri fiyatları, toptan Kapı Mıknatısı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 108,11 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kapı Mıknatısı M.D144.02

Kapı Mıknatısı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
24x6
Orta olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kapı Mıknatısı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kapı Mıknatısı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kapı Mıknatısı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kapı Mıknatısı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok