x 


Kare Panel Led

Kare Panel Ledler;Kare panel led modelleri kare panel led seçenekleri kare panel led markaları kare panel led özellikleri kare panel led çeşitleri kare panel led imalatı kare panel led toptancıları kare panel led fiyatları kare panel led toptan fiyat lis
Kare Panel Led CT-5234:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu kare panel led 21x2,8 cm ölçülerindedir - Kare panel led satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 346,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kare Panel Led CT-5234

15000 saat çalışma ömrü olan bu kare panel led oldukça kaliteli ışık verir - Kare panel led satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Evlerde, Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu kare panel led fabrika garantisi altındadır.

Kare Panel Led CT-5234:Evlerde,Mağazalarda,Otellerde,Rezidanslarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu kare led panel 220 V ile çalışmaktadır - Kare panel led satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok