x 


Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kalitel
Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri PAL-DK-K Özellikleri / Malzemesi Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri krom kaplama Krom kaplama olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri krom kaplama modelleri fiyatları, toptan Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.170,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri PAL-DK-K

Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri krom kaplama  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Kartuşlu sensörlü dezenfektan dispenseri krom kaplama
Krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kartuşlu Sensörlü Dezenfektan Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok