x 


Kasap Et Teşhir Tepsisi

İmalatçısından İndirimli Kasap Et Teşhir Tepsisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kasap Et Teşhir Tepsisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kasap Et Teşhir Tepsisi Kullanış
Kasap Et Teşhir Tepsisi OZB-4003
Özellikleri / Malzemesi Servis-Kasap Tepsisi 35x45 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kasap Et Teşhir Tepsisi modelleri fiyatları, toptan Kasap Et Teşhir Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 633,91 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kasap Et Teşhir Tepsisi OZB-4003  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Servis-Kasap Tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 35x45 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kasap Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kasap Et Teşhir Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Et Teşhir Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kasap Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok