x 


Kavurma Yapma Tavası

İmalatçısından kaliteli kavurma yapma tavaları modelleri uygun kavurma tavası fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kavurma yapma tavası satış listesi kavurma yapma tavası fiyatlarıyla kavurma tavası satıcısı kampanyalı
Kavurma Yapma Tavası A 137 22: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel kavurma yapma tavası modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından kavurma yapma tavası fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 507,55 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kavurma Yapma Tavası A 137 22

 * Ölçü: 22 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 1,8 mm

 * Yükseklik: 2,5 cm

 * Kapasite: 0,34 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık: 0,29 kg

 * Yuvarlak kavurma sacı

 * Alüminyum gövde Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 304 paslanmaz çelik kulp, AG2 alaşım perçin

 * Yuvarlak taban

 * Siyah non-stick 2 kat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kavurma Yapma Tavası A 137 22: Kavurma yapma tavası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok