x 


Kaynatma Tenceresi

İmalatçısından en kaliteli kaynatma tencereleri modelleri askeriyelere en uygun sulu yemek kaynatma tenceresi yemek fabrikaları için toptan kaynatma tenceresi satış listesi yemekhaneler için kaynatma tenceresi fiyatlarıyla kaynatma tenceresi satıcısı tel
Kaynatma Tenceresi AKTG-890:Oteller için profesyonel kaynatma tenceresi fiyatları işkembe kaynatmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik kaynatma tenceresi modelleri askeriyeler için endüstriyel kazanlı yemek pişirme tenceresi teknik şartnamesi hızlı yemek pişirmede kullanılan doğalgazlı kaynatma tenceresi fiyatı özellikleri kaynatma tenceresi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 391.931,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kaynatma Tenceresi AKTG-890

150 Litrelik Indirekt Kaynatma Tenceresi

* Ağırlık: 148 Kg - Kaynatma tenceresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 80x90x85 cm
* Güç Sarfiyatı-NG: 1.691 m3/h
* Kapasite: 150 Lt
* Kilokalori-NG: 13757 - Kaynatma tenceresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kw-NG: 16
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kolay temizlenebilir ve hijyendir
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir - Kaynatma tenceresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemekhanelerde çorba kaynatma tenceresi kemik haşlama tenceresi olarak kullanılan bu profesyonel 150 litrelik kaynatma tenceresi 2 yıl garantili satılmakta olup, kaynatma tenceresi yedek parçaları (emniyet sibobu,tahliye musluğu,kapak kolu,rezistansı v.b. kaynatma tenceresi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kaynatma tenceresi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir kaynatma tenceresi var ve arızalıysa veya kaynatma tenceresinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel kaynatma tenceresi tamircilerinden oluşan teknik servisimize kaynatma tenceresi bakımını profesyonel kaynatma tenceresi tamirini servisini yaptırabilir, kaynatma tenceresi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kaynatma tenceresi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kaynatma Tenceresi AKTG-890:Sanayi tipi yemekhanelerde kemik kaynatmakta,yemekhanelerde yemek pişirmekte kullanılan bu 150 litre kapasiteli kaynatma tenceresinin imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup doğalgazla çalışan bu kaynatma tenceresi haricinde farklı kaynatma tenceresi modellerimiz için de - Kaynatma tenceresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok