x 


Kızartma Soteleme Tavası

Üreticisinden kızartma soteleme tavası modelleri çelik kızartma soteleme tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan paslanmaz tava satış listesi sote tava fiyatları yuvarlak tava satıcısı
Kızartma Soteleme Tavası A 111ST 18: 18 cm çapındaki kızartma soteleme tavası alüminyum gövdesi sayesinde uzun ömürlü, yapışmaya ve çizilmeye dayanıklıdır. Ürünle ilgili sorularınızı aşağıdan sorabilirsiniz, fabrikasından cevaplanacaktır.proje@mutfakmalzemeleri.com 
Satış fiyatı 574,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kızartma Soteleme Tavası A 111ST 18

- Tavanın çapı 18 santim ölçüsündedir

- 3 mm gibi ideal bir gövde kalınlığına, iç/dış profesyonel yapışmaz kaplamaya ve gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ve patentli, ergonomik, boyalı çelik saplara sahiptir.

- Çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- PFOA gibi zararlı maddeler içermez.

- İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.

Kullanım Ve Bakım Önerileri 

- İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.

- İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

- Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.

- Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.

- Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.

- Bulaşık makinesinde yıkamayınız.

- Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.

Kızartma Soteleme Tavası A 111ST 18: Ürünün farklı çaplarda modelleri de mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 


 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok