x 


Köfte Dökme Makinesi

İmalatçısından en kaliteli köfte dökme makineleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Köfte Dökme Makinesi PRO+7:Endüstriyel tip köfte dökme köfte şekillendirme köfte gramaj makinelerinden olan bu köfte dökme makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Köfte dökme makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 210.149,03 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Köfte Dökme Makinesi PRO+7

 - Köfte dökme makinesinin hazne kapasitesi 7 kg / lt.dir - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Günlük ortalama 50 - 100 kg arası kıyma tüketen, bir adet köfte gramajı 10 gr - 40 gr arası olan firmalara önerilmektedir

 - Köfte dökme makinesi tekli döküm yapmaktadır - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Makine ile birlikte 4 adet köfte kalıbı verilmektedir;

   - İnegöl köfte kalıbı (16 mm) 1 adet - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

   - Yassı köfte kalıbı (30 mm x 10 mm) 1 adet

   - Müşterinin belirleyeceği 2 adet kalıp - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Dijital ekrandan (+) ve (-) tuşlarına basarak gramajı yükseltebilir veya düşürebilirsiniz

 - Köfte boylarını da dijital ekrandan (+) ve (-) tuşlarına basarak kısaltabilir veya uzatabilirsiniz - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 100 farklı boy imkanının yanısıra kesme tellerinin sayısını değiştirerek farklı kombinasyonlarla toplamda 400 farklı boy seçeneği elde edebilirsiniz

 - Not: 15 gr. üzeri köftelerde daha net sonuçlar elde edilmektedir - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Saat kapasitesi; 1 saat / 50 kg/lt

Köfte Dökme Makinesi PRO+7:Endüstriyel tip köfte dökme köfte şekillendirme köfte gramaj makinelerinden olan bu köfte dökme makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Köfte dökme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok