x 


Köfte Şekillendirme Makinesi

Endüstriyel köfte basma makinalarının, adapazarı-inegöl-akçaabat köftesi yapma makinelerinin en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
KH120 KÖFTE ŞEKİLLENDİRME MAKİNESİ:Tam otomatik köfte şekillendirme makinaları bölümündeki bu köfte form verme makinası en ucuz fiyatlı ve en kaliteli hızlıca köfteye şekil verme makinelerindendir. KH120 köfte yapma makinesi bol ve ucuz yedek parçasıyla 2
Satış fiyatı 462.511,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

KÖFTE ŞEKİLLENDİRME MAKİNESİ KH120

Sanayi Tipi Tam Otomatik Köfte Basma Makinası - Köfte Şekillendirme Makinesi

* Yemekhanelerde mutfaklarda cateringcilerde hazır köftecilerde yemek fabrikalarında köfteyi hızlıca şekillendirmek ve hijyenik köfte imalatı yapmak için kullanılan sanayi tipi köfte yapma makinesidir - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 220 V 50 Hz 3 Fazlı 380 Trifaze elektrikle çalışan köfte şekillendirme makinesinin ölçüleri (en-boy-yükseklik) 95 x 88 x 133.5 cm olup 215 kg ağırlığa sahiptir
* Basılacak köfte malzemesinin konulduğu üst haznenin kapasitesi 20 kg.dır

* Standlı, tekerlekli ve gramaj ayarlı olan köfte şekillendirme makinası paslanmaz çelik ve alüminyum ETAL 171 erezyona dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Köfte basma redüktörü 0,75 kw 1 hp 380 volt 50 hz trifaze motorlu olup, 220 volt elektrik ile çalışmaktadır
* Dakikada 25 ile 40 devir arasında çalışan köfteye form verme makinası; sıyırıcı tel sistemine hava sağlayan ve makina alt standı içerisinde sessiz çalışan kompresör sistemine sahiptir - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Köfte kesme (sıyırıcı) teli pnömatik havalı sistem ile otomatik olarak çalışmaktadır
* Paslanmaz kumanda paneline sahiptir ve kumanda paneli üzerinde; basılan köftelerin tek tek sayılmasını sağlayan sayıcı cihaz, acil stop butonu, hız ayar düğmesi, açma-kapama şalteri bulunmaktadır - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kompresör sisteminin yer aldığı şase üzerinde ana şalter bulunmaktadır.

* Dikkat bu makinenin fiyatına tek bir köfte kalıbı dahil olup daha fazla standart köfte kalıbı veya imalatı özel olarak yapılan köfte kalıpları ayrıca fiyatlandırılacaktır. Dilerseniz makinenin alımından sonra ihtiyacınıza uygun olan köfte kalıbını ücretini ödeyerek talep edebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Özel imalat haricinde ayrıca satın alabileceğiniz köfte kalıbı çeşitleri; Hamburger köftesi kalıbı, Kayseri köftesi kalıp, Adana köfte kalıpları, tepsi köfte, kadınbudu köfte, ızgara köfte, madalyon köfte, ıslama köfte, kaşarlı köfte, ekşili köfte, kısa İnegöl köfte, yıldız şekilli köfte, uzun İnegöl köfte, kalpli köfte kalıpları ve benzerleridir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

MOTORLU KALIPLI KÖFTE ŞEKİLLENDİRME MAKİNESİ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759

* Basılacak köfte malzemesinin doldurulduğu üst hazne kapağı 304 kalite krom nikel paslanmaz saçdan imal edilmiştir ve basılacak köftenin konulduğu malzeme haznesi içerisinde 1 adet paslanmaz taşıyıcı (karıştırıcı) palet bulunmaktadır - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Köfte malzemesi haznesinde güvenlik için hazne kapağının açıldığında otomatik olarak makinanın durmasını, kapatıldığında ise tekrar çalışmasını sağlayan güvenlik sensörü bulunmaktadır
* Şekillendirilmiş köftelerin makineden uzaklaştırılması için 180 x 1800 mm ölçülerinde paslanmaz saç destekli köfte taşıma konveyörlü bantı bulunmaktadır - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 304 kalite paslanmaz malzemeden imal edilen köfte şekillendirme makinesinin alt standında kompresör sistemi montajlıdır ve kolay müdahale için 2 taraftan da açılabilen kapağı vardır
* Köfte şekillendirme makinasının 2 adet sabit 2 adet döner ve frenli tekerleği bulunmaktadır - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Köftelerin basıldığı, şekillendirildiği parçaların sökülüp takılabilir olma özelliği sayesinde makina temizliği son derece kolaydır ve hijyenik kullanıma sahiptir

* Polietilen malzemeden imal edilen köfte kalıplarının gramaj ayarı vardır - Yemek fabrikası, hazır köfteciler, hamburgerciler, yemekhaneler için köfteye şekil verme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca köfte şekillendirme makinasının köfte aparat ön kapağı polietilen malzemeden imal edilmiştir
* Elektrikli köfte yapma makinesi 2 yıl garantili olup, köfte yapma makinalarının yedek parçaları (açma-kapama şalteri,redüktörü,hava pompası,kumanda paneli ekipmanı v.b. köfte yapma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal köfte yapma makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir sanayi tipi köfte yapma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli köfte yapma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize köfte yapma makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi otomatik köfte yapma makinesi tamircisi servisimizde her markadaki köfte yapma makinelerinin tamiri-köfte yapıcılarının tamiratı,bakımı,onarımı,servisi yapılmakta ve yedek parçası satılmaktadır, telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi tipi köfte yapma makinalarıyla ilgililer:köfte yapma makinesi,kalpli köfte makinası,köfte basma makinesi nasıl çalışır?,köfte form makinesi servisi,köfte yapma makinaları,yonca köfte form makinası,köfte yapma makinesi fiyatları,en kaliteli köfte yapma makinası,inegöl köfte form makinesi,ıslama köfte makinesi tamircisi, - Waffle makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemekhane, catering, otel, hazır köfteci, restaurant, yemek fabrikası tipi köfte yapma makinesini kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Hazır köfteciler yemekhaneler askeriyeler ve endüstriyel mutfaklar için köfte yapma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KH120 KÖFTE ŞEKİLLENDİRME MAKİNESİ:Tam otomatik köfte şekillendirme makinaları bölümündeki bu köfte form verme makinası en ucuz fiyatlı ve en kaliteli hızlıca köfteye şekil verme makinelerindendir. KH120 köfte yapma makinesi bol ve ucuz yedek parçasıyla 2 yıl garantili olarak satılıyor - Büfelerde kafelerde restaurantlarda otellerde barlarda ve dondurmacılarda kullanmak için köfte yapma makinesi satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bu köfte şekillendirme makinesiyle ayrıca satın alarak kullanabileceğiniz köfte kalıpları aşağıdadır...

https://mutfakmerkezi.com/resimler/kofte_makinalari_icin_kisa_inegol_kofte_kalibi.jpg

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Küçük tip motorlu köfte çıkarma makinelerinin de satışını yapıyoruz 0212 2370749

https://mutfakmerkezi.com/resimler/alveo_tulumba_tatli_sekillendirme_makinasi_alveo_kofte_tulumba_tatlisi_dokme_makinasi_ahetm5.jpg
İnegöl Köfte Makinesi - Tekirdağ Köfte Şekillendirici

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok