x 


Kreş Tabağı

İmalatçısından en kaliteli kreş tabakları modelleri ana okullarındaki çocuklara kahvaltı vermeye en uygun kreş tabağı toptan inox paslanmaz kreş tabağı satış listesi 4 bölmeli krom çelik kreş yemek servis tabakları fiyatlarıyla 5 gözlü kreş tabağı satıcı
Kreş Tabağı OZB-1201:Kreşler için profesyonel yemek tabağı fiyatları ana okullarında yemek dağıtımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kreş tabağı modelleri küçük çocuklara kahvaltı vermek için endüstriyel kreş tabağı teknik şartnamesi çocuk bakım evlerinde kullanılan çelik kreş tabağı fiyatı özellikleri inox kreş tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 460,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kreş Tabağı OZB-1201

* Kalite: 304 kalite - Kreş tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ebat: 31 cm
* Kalınlık: 0,6 - Kreş tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kreş Tabağı OZB-1201: Kreşlerde sabah, öğlen, akşam yemeklerini serviste kullanılan bu 5 gözlü yuvarlak model imalatı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış kreş tabağı son derece kaliteli olup kreşlerde kullanıma uygun 31 cm çapındaki kreş tabağıdır - Kreş tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok