x 


Krom Çöp Kovası

İmalatçısından en kaliteli krom çöp kovası modelleri en uygun krom çöp kovası toptan krom çöp kovası satış listesi krom çöp kovası fiyatlarıyla krom çöp kovası satıcısı telefonu 0212 2370749
Krom Çöp Kovası SN 204:Kaliteli çöp kovalarından bu pedallı model çöp kovasının imalatı 304 kalite kromdan yapılmış olup 40 litreye kadar çöp alabilme kapasitelidir - Krom çöp kovası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.132,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Krom Çöp Kovası SN 204

* Kapasite: 40 lt - Krom çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pedallı model
* Çap: 40 cm
* Yükseklik: 40 cm
* İmalatı 304 kalite paslanmaz krom çelikten yapılmıştır - Krom çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krom Çöp Kovası SN 204:Kaliteli çöp kovalarından bu pedallı model çöp kovasının imalatı 304 kalite kromdan yapılmış olup 40 litreye kadar çöp alabilme kapasitelidir - Krom çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok