x 


Krom Süt Isıtma Makinesi

Paslanmaz süt ısıtma kazanları,börekçiler için sıcak süt ısıtma makinalarının satışı 0212 2370749
Süt Isıtıcısı 250 Bardak Krom Süt Isıtma Makinesi Çeşitleri Üreticileri ASO13: Süt Otomatları modelleri içerisindeki bu ürün klasik Osmanlı zamanından kalma görünümlü musluğuyla süt servisinizde müşterilerinizde ayrıcalıklı bir hava katacaktır. Sütü ısıtma sistemi benmari usulüyle olup içerisindeki sütte yanma bozulma yapmaz - Krom süt ısıtma makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.540,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Süt Isıtıcısı 250 Bardak Krom Süt Isıtma Makinesi ASO13

Elektrikli Sütlük Osmanlı Musluklu Paslanmaz Sıcak Süt Otomatı 250 Bardak 13 Litre Sütlük Isıtma Makinası

Süt ısıtıcısının Tamamı paslanmaz saçtan mamuldür,
Otomatik ısı termostatı ile süt otomatı içerisindeki sütün sıcaklığı kontrol edilebilir.
Termostatın otomatikte olduğu faz kontrol lambası ile takip edilir
Benmarili (su iletimli ısıtma) süt ısıtma sistemi ile sıcak süt için içim sıcaklığı en iyi şekilde sağlanır. Sütün dibinin tutması, yanması önlenir.
Özel silikondan mamul musluk contası ile yıpranma ve bozulmalara mukavimdir.
Süt ısıtma otomatı 220 V. 50 Hz. elektrik gerilimi ile çalışır.
Süt Kapasitesi (250 bardak) standart çay bardağına göre hesaplanmıştır.

Ergonomik ve şık görünümlü üretilmiş olan süt ısıtma makinası her türlü mekana uyum sağlar,
Süt ısıtma makinasının bol ve ucuz parçaları, parça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Süt ısıtıcısı 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; elektrikli süt ısıtma makinası gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel parça verilmektedir)
Bu makinanın faydalı kullanım ömrü olan 10 yıl içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; paslanmaz elektrikli süt ısıtıcısı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir süt ısıtma makinanız zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedek parçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aksan süt Makinası ile muhafaza ettiğiniz süt ve benzeri sıcak içeceklerin tadına doyum olmaz. Üzerindeki derecesi ayarlanabilir elektrikli ısı termostatı vasıtasıyla dilediğiniz ısıda ürün sıcaklığını sabit tutabilirsiniz. Bu tarz benmari suyu ile ısıtma yapan cihazları kesinlikle susuz kullanmayınız. Aksan; Ürünün hayrını görmenizi dileriz.....Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak süt makinasının ayarlanabilir termostatıyla börek satıcıları pideciler pastaneler müşterilerine ısıtılmış süt satımını rahatlıkla karşılarlar. Isıtıcı rezistansı da ürünün kendisi gibi tamamıyla paslanmaz krom çelik malzemeden üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Süt Otomatları modelleri içerisindeki bu ürün klasik Osmanlı zamanından kalma görünümlü musluğuyla süt servisinizde müşterilerinizde ayrıcalıklı bir hava katacaktır. Sütü ısıtma sistemi benmari usulüyle olup içerisindeki sütte yanma bozulma yapmaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok