x 


Krom Tezgah

İmalatçısından en kaliteli krom çalışma tezgahları modelleri endüstriyel mutfaklara büfelere lokantalara en uygun krom hazırlık tezgahı toptan krom tezgah satış listesi krom tablalı hazırlık masası fiyatlarıyla büfeler lokantalara krom masalı tezgah satı
Krom Tezgah TA709BS:Sanayi tipi yemekhaneler için profesyonel krom tezgah fiyatları spor salonlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik inoks krom çalışma tezgahı modelleri fabrika mutfağı yemekhanesi için endüstriyel krom tezgah teknik şartnamesi lokantalarda büfelerde tost yemek hazırlama maksatlı kullanılan 304 krom hazırlık tezgahı fiyatı özellikleri 316 paslanmaz çelik kasap hazırlık masası fabrikası 430 inox krom tezgah bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.600,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Krom Tezgah TA709BS

- Ölçüler; 90x70x85 cm - Krom tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Net(m³); 0,14
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Krom tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ayarlanabilir ayaklıdır

Krom Tezgah TA709BS:Endüstriyel mutfak tezgahlarından yemekhaneler için krom tezgah modellerinden olan bu 70lik krom tezgah;okul kantinlerinde tost hamburger hazırlama tezgahı lokantalarda yemek hazırlık tezgahı olarak kullanılmaktadır - Krom tezgah Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok