x 


Küçük Tuvalet Kağıtlığı

İmalatçısından İndirimli Küçük Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Küçük Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Küçük Tuvalet Kağıtlığı Kullanış
Küçük Tuvalet Kağıtlığı PAL-3442-1 Özellikleri / Malzemesi Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri Şeffaf-mavi olarak üretilmiştir. Endüstriyel Küçük Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Küçük Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 240,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Küçük Tuvalet Kağıtlığı PAL-3442-1

Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mini pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Şeffaf-mavi olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Küçük Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Küçük Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Küçük Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Küçük Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok