x 


Kutulu Rulo Kağıt Havluluk

İmalatçısından İndirimli Kutulu Rulo Kağıt Havluluk Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kutulu Rulo Kağıt Havluluk Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kutulu Rulo Kağıt Havluluk
Kutulu Rulo Kağıt Havluluk PAL-3468 Özellikleri / Malzemesi Ev tipi rulo havlu dispenseri-kutulu Abs gövde olarak üretilmiştir. Endüstriyel Kutulu Rulo Kağıt Havluluk imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Ev tipi rulo havlu dispenseri-kutulu modelleri fiyatları, toptan Kutulu Rulo Kağıt Havluluk çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 108,11 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Kutulu Rulo Kağıt Havluluk PAL-3468

Ev tipi rulo havlu dispenseri-kutulu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Ev tipi rulo havlu dispenseri-kutulu
Abs gövde olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kutulu Rulo Kağıt Havluluk fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kutulu Rulo Kağıt Havluluk modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kutulu Rulo Kağıt Havluluk fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kutulu Rulo Kağıt Havluluk alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok