x 


Lazzetti Yumurta Pişirme Tavası

İmalatçısından lazzetti yumurta tavası modelleri lazzetti yumurta sahanı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan paslanmaz sahan satış listesi çelik tava fiyatları yapışmaz tava satıcısı
İmalatçısından lazzetti yumurta tavası modelleri lazzetti yumurta sahanı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan paslanmaz sahan satış listesi çelik tava fiyatları yapışmaz tava satıcısı
Üreticisinden lazzetti yumurta tavası modelleri lazzetti yumurta sahanı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan paslanmaz sahan satış listesi çelik tava fiyatları yapışmaz tava satıcısı
Lazzetti Yumurta Pişirme Tavası A 111YS 24: Lazzetti yumurta pişirme tavası çelik yapısı alüminyum gövdesi ve perçinlenmiş olmasıyla dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 951,11 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Lazzetti Yumurta Pişirme Tavası A 111YS 24

Lazzetti Serisinden yuvarlak yumurta sahanı alüminyum gövde 304 paslanmaz çelik kulpları düz taban ve AG2 alaşım perçin olması sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü olup en çok tercih edilen ürünlerdendir. 

ÜRÜN TANIMI

*3,5 mm gibi ideal bir gövde kalınlığına, iç/dış profesyonel yapışmaz kaplamaya ve gövdeye özel alaşım perçinlerle sabitlenmiş ve patentli, ergonomik, boyalı çelik saplara sahip bu seri, en popüler serilerimizden biridir.
*Mükemmel yapışmaz özellikli iç kaplama
*Çizilmeye karşı dayanıklı
*PFOA gibi zararlı maddeler içermez
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok