x 


Ledli Işıldak

Ledli Işıldak:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Led
Ledli Işıldak CT9932:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli ışıldak proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 420,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ledli Işıldak CT9932

Ledli ışıldak 220 V elektrikle şarj edilir - Ledli ışıldak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrik kesintilerinde kullanılan bu ışıldak 6 saat boyunca aydınlatma sağlar. 

Ledli ışıldak 5 cm genişliğinde 33,5 cm uzunluğunda ve 4,5 yüksekliğinde yapılmıştır - Led lambalı ışıldak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ledli ışıldak elektrik kesintilerinde veya elektiriğin olmadığı ortamlarda ledli lambaları sayesinde uzun süreli aydınlatma sağlar.

Ledli Işıldak CT9932:Ledli ışıldak modellerinden olan bu ürün kolay şarj edilebilir ve kolay kullanıma sahip olup elektiriğin olmadığı ortamlarda 6 saat boyunca aydınlatma sağlayan ledlerin üretimi son derece kaliteli yapılmış olup fabrika garantisindedir - Ledli ışıldak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba.
Ledli Işıldak CT9932 ürününüz için aşırı şarj koruma özelliği var mı?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba, Aşırı sarj koruma özelliği vardır. Saygılarımızla.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok