x 


Makarna Maşası

İmalatçısından İndirimli Makarna Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Makarna Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Makarna Maşası Kullanışlı ekonomik endüstriyel Mak
Makarna Maşası OZB-7201
Özellikleri / Malzemesi Makarna Maşası İnci Model 22 cm olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Makarna Maşası modelleri fiyatları, toptan Makarna Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 183,98 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Makarna Maşası OZB-7201  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Makarna Maşası İnci Model Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 22 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Makarna Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Makarna Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Makarna Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Makarna Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok