x 


Mangal Maşası

İmalatçısından İndirimli Mangal Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Mangal Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Mangal Maşası Kullanışlı ekonomik endüstriyel Mangal
Mangal Maşası OZB-8104
Özellikleri / Malzemesi Izgara Maşası 38,50 cm No:4 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mangal Maşası modelleri fiyatları, toptan Mangal Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 167,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mangal Maşası OZB-8104  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Izgara Maşası No:4 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 38,50 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Mangal Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Mangal Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Mangal Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Mangal Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok