x 


Maraş Dondurma Kovası

İmalatçısından en kaliteli maraş dondurma kovası modelleri en uygun fiyatlı maraş dondurma kovası toptan maraş dondurma kovası satış listesi indirimli maraş dondurma kovası fiyatlarıyla maraş dondurma kovası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanya
Maraş Dondurma Kovası Çeşitleri Üreticileri CBM-S31:Açık dondurmacılar için dekoratif maraş dondurma kovası fiyatları maraş dondurmacılarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çelik maraş dondurma kovası imalatçıları dondurma dolapları için dekoratif maraş dondurma kovası modelleri dondurma teşhirinde kullanılan uygun el yapımı maraş dondurma kovası fiyatı özellikleri maraş dondurma kovası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 315,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Maraş Dondurma Kovası CBM-S31

* Silme 9 litre kapasitelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Maraş dondurması imalatı yapan dondurmacılarca kullanılır

* 20x20x25 cm ölçülerindedir

* Üretimi 430 kalite paslanmaz çelik saçtan yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Maraş Dondurma Kovası CBM-S31: Dondurma dolaplarında dondurmayı teşhir etmekte kullanılan dondurma kovalarından bu 9 litre dondurma kapasiteli maraş dondurma kovasının imalatı 430 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Maraş dondurma kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok