x 


Motorlu Et Kemik Testeresi

İmalatçısından en kaliteli motorlu et kemik testereleri modelleri otellerde donuk et kemik dilimlemeye en uygun motorlu et kemik testeresi toptan motorlu et kemik testeresi satış listesi motorlu et kemik testeresi fiyatlarıyla motorlu et kemik testeresi
Motorlu Et Kemik Testeresi KET 211t :Donmuş et kemik dilimlemek için profesyonel motorlu et kemik testeresi fiyatları kasaplarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik motorlu donuk et kemik kesme testeresi modelleri kasaplar için endüstriyel motorlu et kemik testeresi teknik şartnamesi mezbahalarda kullanılan motorlu et kemik dilimleme testeresi fiyatı özellikleri sanayi tipi motorlu et kemik testeresi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 43.632,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Motorlu Et Kemik Testeresi KET 211t

Paslanmaz Tip Taze Donmuş Et Kemik Kesme Makinası

 * Motorlu testeresiyle taze et kesme donmuş et kesme ve kemik kesebileceğiniz bir makinadır - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Et kemik testeresinin gövdesi AISI 304 kalite paslanmaz çeliktir

 * 380 Volt trifaze elektrikle çalışan et kemik kesme makinasının motoru 750 wat olup 1 hp gücündedir - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 58x63x103 cm ölçüsü olan olan paslanmaz et kemik kesme makinasının ağırlığı 69 kg.dır

 * Et-kemik kesme tablasının ölçüleri 39x39 cm olup kesme ağzı yüksekliği 25.5 cm.dir - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Et kesiminde kullanabileceğiniz en büyük dilim kalınlığı 18.5 cm.dir

 * Testere uzunluğu 18.4 cm olup genişliği 16 mm kalınlığı 0.5 cm testere diş genişliğiyse 3 TPI dir - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motorlu et kemik kesme makinasının kapağı açıldığında emniyet amaçlı olark motoru durdurma özelliği vardır

 * En üstteki bakalit topuz ile et kemik testeresinin gerginliği rahatça ayarlanabilmektedir - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca motorlu et kemik kesme testeresinin kesim tablası itme kolu dilimleme kolu ve yükseklik ayarı AISI 304 krom çeliktir

 * Taze et donmuş et ve kemik kesme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi et kemik kesme makinası yedek parçaları (dişli testeresi,kasnağı,motoru,kontaktörü,şalteri,kalınlık ayar kolu v.b. et kemik kesme makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel et kemik kesme makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motorlu Et Kemik Testeresi KET 211t:Kasaplar İçin Motorlu Taze Et Kesme Makinaları Et İşleme Tesisleri İçin Otomatik Donmuş Et Kesme Testereleri Mezbahalar İçin Kemik Kesme Makineleri bölümündeki bu paslanmaz motorlu et-kemik kesme testeresinin imalatı Türkiye'de yapılmış olup yerli malı kemik kesme makinası-et kesme makinesidir - Motorlu taze et-donuk et-kemik kesme testereleri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Hi

I want to create a production unit to cut meat and sell it to supermarkets in Morocco.
I want to buy some machines from you as there is free tax treaty between turkey and Morocco.
My production will be around 20 sheeps a day and 6 cows a day.
...

Hi

I want to create a production unit to cut meat and sell it to supermarkets in Morocco.
I want to buy some machines from you as there is free tax treaty between turkey and Morocco.
My production will be around 20 sheeps a day and 6 cows a day.
It s not a slaughtery house but only a cut unit production.
Tell me what kind of machines you can provide me for all the steps of the production.

Merhaba Fas'ta bir üretim birimi oluşturmak istiyorum. Oradan bazı makineler almak istiyorum. Üretimim günde 20 gün ve 6 gün olacak. Bu bir mezbaha değil, sadece kesim üretim birimi. Tüm üretim aşamaları için ne tür makineler sağlayabileceğinizi söyleyin.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhabalar, istemiş olduğunuz kesimhane malzemeleri ile ilgili et kesme tezgahları, et kesme testereleri, parçalama için satırlar vs. bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. İstemiş olduğunuz malzemelerin listesini proje@mutfakmalzemeleri.com...

Merhabalar, istemiş olduğunuz kesimhane malzemeleri ile ilgili et kesme tezgahları, et kesme testereleri, parçalama için satırlar vs. bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. İstemiş olduğunuz malzemelerin listesini proje@mutfakmalzemeleri.com adresine gönderebilirseniz fiyat teklifi olarak sunabiliriz. Dilerseniz 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 numaralı telefondan arayabilir veya bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok