x 


Mutfak Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz çalışma tezgahları modelleri sanayi tipi mutfaklara en uygun paslanmaz tezgah toptan paslanmaz krom çelik tezgah satış listesi paslanmaz ayaklı tezgah fiyatlarıyla ara raflı inox paslanmaz tezgah satıcısı telefonu 021
Mutfak Tezgahı Çeşitleri Üreticileri TA609D: Yemekhaneler için profesyonel paslanmaz tezgah fiyatları sanayi mutfaklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çalışma tezgahı modelleri üzerinde çalışmak için endüstriyel inox paslanmaz tezgah teknik şartnamesi fabrika yemekhanesinde kullanılan paslanmaz çelik tezgah fiyatı özellikleri paslanmaz krom tezgah bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.400,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Mutfak Tezgahı TA609D

Alt Raflı - Arkası Sırtlı

- Ölçüler; 900x600x850 mm - Mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ağırlık; 27 kg
- Net m³; 0,12 - Mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
- Ayarlanabilir ayaklıdır - Mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mutfak Tezgahı TA609D:Sanayi tipi mutfak tezgahlarından endüstriyel mutfak tezgahlarından olan bu alt raflı mutfak tezgahının imalatı paslanmaz çelikten yapılmış olup;yemekhane mutfaklarında hazırlık tezgahı kasaplarda et kesme tezgahı restoranlarda yemek hazırlama mutfak tezgahı olarak kullanılmaktadır - Mutfak tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok