x 


Nihaleli Yumurta Sahanı

İmalatçısından nihaleli yumurta sahanı modelleri yumurta sahanı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan çelik sahan satış listesi bakır tava fiyatları yuvarlak bakır tava satıcısı
Nihaleli Yumurta Sahanı A 102YS 14A: Nihaleli yumurta sahanı kalay gerektirmez fırında kullanılabilir 3 katmanlı gövde yapısıyla dayanıklıdır. Ahşap nihalesi sunumlarınızda kibar ve şık bir görüntü sağlar. Ürünle ilgili sorularınızı yorumlarda yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır.proje@mutfakmalzemeleri.com 
Satış fiyatı 3.094,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Nihaleli Yumurta Sahanı A 102YS 14A

Multi - Metal Bakır Elit Serisinden yuvarlak sahan 3 katman (Bakır / Alüminyum/ 304) 201 paslanmaz çelik kulp AG2 alaşım perçin ve ahşap nihalesiyle kullanım açısından şık bir görüntüye sahip olmakla birlikte uzun ömürlü yumurta sahanıdır.

ÜRÜN TANIMI

Multi-Metal Bakır Serisi farklı materyallerden oluşan üç katmanlı gövde yapısı sayesinde;
*Bakır'ın estetik ve mükemmel ısı iletim özelliklerini
*Alüminyumun eşsiz ısı dağıtım özelliğini
*Paslanmaz Çelik'in estetik, sağlıklı ve kolay kullanım özelliklerini bir araya getirir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*Kalay gerektirmez.
*Fırında kullanılabilir.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok