x 


Otel Buzdolabı Absorbe Mini Bar Buzdolabı Ekovatsız

En kaliteli otel tipi ekovatsız buzdolapları-absorbe sistemli küçük şişe soğutucuları,işyerleri için amonyaklı küçük buzdolabının fabrikasından en ucuz fiyatları blok kapaklı sessiz çalışan ısıtarak soğutan otel tipi mini bar buzdolap üreticileri  satış
Otel Buzdolabı Absorbe Mini Bar Buzdolabı Ekovatsız MNK-60NH SC: Otel odaları için profesyonel üretilmiş sessiz kullanıma uygun motorsuz ekovatsız amonyak gazıyla soğutan minibar modellerindendir. 60 litrelik amonyaklı soğutucunun üretimi kaliteli yapıldığından şişe soğutucu minibar fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı gürültüsüz çalışan otel odası minibarın fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu otel odası absorbe minibar buzdolaplarının bakımı rezistansı nasıl yapılır değiştirilir kullanılır temizlenir sorusuna cevap kahvaltılık pansiyon tipi soğutucuların kullanımı temizlenmesi tamiri bakımları son derece kolaydır. Ekovatsız amonyaklı sistem otel-yurt tipi minibarla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, apart hotel mini bar buzdolabı fabrikasının teknik servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.108,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otel Buzdolabı Absorbe Mini Bar Buzdolabı Ekovatsız MNK-60NH SC

60 Litrelik Küçük Buzdolabı Otel Tipi Buzdolabı Minibar Buzdolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Otel Buzdolabı Ölçüleri (mm) (H x W x D) 477 mm x 500 mm x 594 mm

* Soğutucu elektrik gücü (Watt) 60

* Buzdolabının Toplam Elektrik Sarfiyatı (kwh/24h) 1.3

* Voltaj (VAC-Hz) 220-240 V / 50-60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Elektrik akımı (Amp) 0,45

* Soğutucu aksamda kullanılan soğutma gazı: REFRIGERANT SOĞUTUCU NH3

* Mini Buzdolabının Toplam Ağırlığı: NET AĞIRLIK (kgs) 18.5

* Örnek meşrubat yükleme kapasitesi; 330 ml. 40 adet veya kutu kola 250 ml 58 adet veya meşrubat 500 ml.lik şişelerden 30 adettir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Absorbe sistem soğutucu

* Tamamen sessiz kullanım

* Şık ve estetik görünüm

NOT:AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Otel odalarında mini buzdolabı olarak kullanılan bu profesyonel 60 litrelik minibar 2 yıl garantili satılmakta olup, mini bar buzdolabı yedek parçaları (rezistansı, v.b. minibar parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ekovatsız amonyaklı sistem otel odası mini bar buzdolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir minibar var ve arızalıysa veya mini buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir, minibar yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel mini otel odası buzdolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğutma Kapasitesi, motorsuz olması sebebiyle düşük olan, buna karşılık ekonomik fiyatlarla çalışma sağlayan, sessiz bu küçük soğutucunun çalışma prensibi amonyak gazının, küçük bir ısıtıcı rezistansı ile ısıtılarak harekete geçirilmesinden oluşur. Peki soğutması düşük olan bu dolap nerelerde kullanılabilir; Otel Odaları gibi devamlı hareketi olmayan yerlerde, sessiz ve düşük maliyetli çalışmaları sebebiyle tercih edilirler. Otel odası genellikle akşama kadar boş olduğundan, dolap bu esnada çalışır içerisindeki ürünleri soğutur, akşama müşteri geldiğinde içerisindeki ürünü alıp rahatlıkla soğuk olarak içebilir... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Soğutması kompresörlü olan modellere göre nispeten biraz daha az olan bu küçük soğutucu dolapta kahvaltılıklarınızı saklayabilir veya uzun süreyle kullanılmadan bekleyebilecek yerlerde içinde şişe soğutma maksatlı olarak da kullanabilirsiniz. Soğutmasının az olmasıyla birlikte elektrik sarfiyatı da çok düşük olup, çok çok sessiz çalışır . Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekovatsız Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı AMBE160:Amonyaklı otel tipi buzdolapları motorsuz ekovatsız amonyak gazıyla soğutan mini bar buzdolapları absorbe sistemli sessiz çalışan otel odası buzdolabı modellerinden 60 litrelik bu ekovatsız mini bar buzdolabı imalatı haricinde 35 litrelik siyah buzdolabı 45 litrelik beyaz motorlu buzdolabı 35 litrelik camlı şişe soğutucuları 45 litrelik otel tipi şişe soğutma buzdolaplarının da satışını yapıyoruz - Motoru Olmayan Sessiz Soğutan Amonyaklı Sistem Otel Odası Mini Bar Buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok