x 


Otomat İçin Toz Çay

Otomat İçin Toz Çay:Çay otomatı kahve makinası hazır toz içecekleri bölümündeki bu otomat için hazır toz siyah çay otomatik kahve çay makineleri için uygun hazır toz siyah çaydır. Klasik Türk çayı tadındaki bu toz çay haricinde; hazır toz çay kahve çeşit
Otomat İçin Toz Çay HSC01:Çay Otomatı Kahve Makinası hazır toz içecekleri bölümündeki bu otomat için hazır toz siyah çay otomatik kahve çay makineleri için uygun hazır toz siyah çaydır. Klasik Türk çayı tadındaki bu toz çay haricinde; hazır toz çay kahve çeşitlerimiz mevcuttur - Otomat için toz çay proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.005,67 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otomat İçin Toz Çay HSC01

 * Otomat için toz çay; çay kahve otomatları haricinde Vending Makinaları ve Perkülatörler için kullanıma uygun siyah çaydır - Otomat için toz çay Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu otomat toz çay ile demleme için bekleme süresini ortadan kaldırıp 5 saniyede taze çay keyfini yaşayabilirsiniz

 * Kullanım Miktarı :  1 gr. ince belli çay bardağı veya 2 gr. 150 ml. fincan veya otomat bardağı için kullanınız - Otomat için toz çay Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Otomat için hazır toz siyah çay fiyatı 1000 gr.lık paketler içindir

 * Bu 1000 gr.lık hazır çay kahve makinası çayı geleneksel Türk çayına en yakın tatdadır - Otomat için toz çay Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomat İçin Toz Çay HSÇ01:Çay Otomatı Kahve Makinası hazır toz içecekleri bölümündeki bu otomat için hazır toz siyah çay otomatik kahve çay makineleri için uygun hazır toz siyah çaydır. Klasik Türk çayı tadındaki bu toz çay haricinde; hazır toz çay kahve çeşitlerimiz mevcuttur - Otomat için toz çay Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok