x 


Otomatik Davlumbaz Söndürücüsü

İmalatçısından en kaliteli otomatik davlumbaz söndürücüsü modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Otomatik Davlumbaz Söndürücüsü 15A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz yangın söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk otomatik davlumbaz söndürücüsünün imalatı 15 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 12 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel otomatik davlumbaz söndürücüsü üretimi ve montajını da yapıyoruz - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 41.295,68 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otomatik Davlumbaz Söndürücüsü 15A3GL

- Otomatik davlumbaz söndürücüsü endüstriyel mutfaklardaki mutfak davlumbazlarında oluşabilecek olası yangını otomatik söndürme sistemidir - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Toplamda en fazla 15 akışla (yangın söndürme kimyasalı püskürtme başlığı) çalışabilen otomatik davlumbaz söndürücüsü modelidir
- Yangın esnasında yangın sıcaklığının algılanmasıyla tam otomatik olarak çalışan veya ihtiyaç halinde elle çalıştırılabilen havalandırma yangın söndürme sistemidir - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsünün 3 galonluk yangın söndürme tüpü vardır
- Mutfak davlumbaz kanalı için 2 püskürtme nozulu, davlumbaz havalandırma bacası için 1 nozul ve davlumbaz altındaki cihazlar, ocaklar, fritözler için 12 püskürtme nozulu olmak üzere toplamda 15 nozulludur - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsü ortalama 1 metreye 4.30 metrelik davlumbaza göredir
- Fotoğrafta görülen otomatik davlumbaz söndürücüsü resmi temsili olarak konulmuş olup (1 davlumbaz 3 cihaz için) fikir edinmeniz açısındandır, dikkate almayınız - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsü yangın çıkarma tehlikesi olan; elektrikle ve gazla çalışan bütün makinalardaki yangını söndürmede etkilidir

Bu otomatik davlumbaz söndürücüsü aşağıdaki bileşenlerden oluşturulmuştur; - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsü söndürme kimyasalının depolandığı ana tank (yangın söndürme tüpü)
- Yangın söndürme tüpündeki kimyasalı yangın mahalline nakleden boru tesisatı - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alev almış cihazlara; yangına kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları ile muhtemel alev alabilecek bölgelere kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları
- Muhtemel yangını algılama sensörü - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsünü elle çalıştırabilmek için acil elle yangın söndürücü boşaltma mekanizması

- Bu otomatik davlumbaz söndürücüsü yerli malı yangın söndürme sistemi olup, Türkiye'de % 100 Türk Mühendislerince tasarlanıp, üretilmiştir - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsünün montajı kolay olup, kurulmasından sonra elinize ayağınıza dolaşmaz, fazla yer gereksinimi yoktur
- İstanbul için; otomatik davlumbaz söndürücüsünün fiyatına montaj dahil olup montaj süresi; ödeme ve siparişin alınmasını takip eden en geç 1-3 hafta arasındadır - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik davlumbaz söndürücüsü diğer şehirlere ve yurt dışı ihracatlarına yapılacak montajlarında; yol, iaşe, konaklama ve montaj bedeli alınacaktır
- Yangın söndürme sistemi olarak kullanılan bu profesyonel otomatik davlumbaz söndürücüsü 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel otomatik davlumbaz söndürücüsü yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; otomatik davlumbaz söndürücüsü gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik Davlumbaz Söndürücüsü 15A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz yangın söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk otomatik davlumbaz söndürücüsünün imalatı 15 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 12 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel otomatik davlumbaz söndürücüsü üretimi ve montajını da yapıyoruz - Otomatik davlumbaz söndürücüsü imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok