x 


Ozon Cihazı

İmalatçısından en kaliteli ozonlu dezenfekte cihazları modelleri ozonla virüsleri bakterileri öldürmeye en uygun sanitasyon cihazı toptan ozonlu araç dezenfeksiyon cihazı satış listesi ozonlu sigara kızartma yangın kötü koku giderme cihazı
Ozon Cihazı Çeşitleri Üreticileri OC 1000 P: Doğal yolla bakterileri temizlemek için kullanılan profesyonel endüstriyel ozon üretim jeneratörü modellerindendir. Ozonlu virüs dezenfekte cihazının üretimi kaliteli yapıldığından ozonla dezenfeksiyon makinesinin fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi otel odası havasını temizleyicisi ozon cihazının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu oto kuaförleri servislerdeki araç içi ozonlu temizleyicinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir pompası sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap otobüs minibüs tekne ortamının sanitasyonunu yapan ozon jeneratörlerinin temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Ozonla yangın is sigara kokusu gibi kötü kokuları yok eden ozonlu gazıyla hijyen makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 13.739,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ozon Cihazı OC 1000 P

Ozon Gazıyla Dezenfeksiyon Makinası - Odalar Araçlar İçin Ozon Jeneratörü

* Kuru ortamları dezenfekte etmek için kullanılan bu cihaz kendiliğinden ozon gazı üretimi yapan gerçek bir ozon üretecidir - Ozonla oda temizleyici cihaz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ozon cihazı 220 voltluk elektrikle çalışır 20 watt elektrik çeker
* Saatte 1000 mg ozon gazı yapan ozon makinesini oda kokusu giderici cihaz bakterileri öldüren makina otel odalarındaki sigara kokusunu yok etme aleti toplu yaşam alanlarını mikroplardan arındırma cihazı gibi değişik maksatlı sanitasyon işlemlerinde kullanabilirsiniz - Ozonlu kızartma kokusu giderme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ozon gazı üretme cihazı 15.5*15.5*25 ölçülerinde kulplu taşıma yapısıyla şık kullanışlı portatif tip ozon jeneratörüdür
* Paslanmaz çelik kasası ve fanlı üfleme sistemiyle son derece dayanıklıdır - Kimyasal kullanmadan ozon gazıyla dezenfeksiyon cihazı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ozon makinesinin çalışma süresini ayarlamak üzerindeki mekanik zaman saatiyle son derece kolaydır
* Toplu yaşanılan ortamlardaki bakterileri öldürmek için idealdir -  Otel odaları için dezenfekte makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ortalama büyüklükteki bir oda ozon jeneratörüyle 15 dakikada dezenfekte edilir

* Ozonlu mikrop temizleme/sanitasyon makinesi olarak kullanılan bu profesyonel ozon cihazı 2 yıl garantili satılmakta olup, ozon cihazı yedek parçaları (pompası, tüpü, trafosu, fan motoru, timeri v.b. ozon cihazı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ozon cihazı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir ozon cihazı var ve arızalıysa veya ozon cihazının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli ozon cihazı tamircilerinden oluşan teknik servisimize ozon cihazı bakımını, onarılacak ozon cihazı tamirini servisini yaptırabilir, ozon cihazı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel ozon cihazı bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ozon Cihazı OC 1000 P:Ozon gazıyla bakteri-mikrop temizleme makinaları modellerinden ozonlu dezenfeksiyon cihazının imalatı kaliteli ozon gazıyla hava/oda dezenfekte cihazları fabrikası üretimi profesyonel tip oda temizliğinde iş yerlerini mikroptan arındırma, lokanta ve kafelerde kızartma/kötü kokuları yok etme, sigara kokusunu önleme gibi kötü kokuları da gidermede kullanılan ozonlu dezenfekte cihazıdır - Üflemeli tip ozonlu sanitasyon cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok