x 


Paket Servis Çantası

İmalatçısından en kaliteli paket servis çantaları modelleri kebapçılara dönercilere en uygun sıcak paket servis çantası izoleli toptan paket servis çantası satış listesi paket pide servis çantası fiyatlarıyla askılı paket servis çantası satıcısı telefonu
Paket Servis Çantası Çeşitleri Üreticileri AV19:Paket hamburger servisi için profesyonel paket servis çantası fiyatları motor arkasında kullanıma uygun kaliteli ekonomik paket döner servis çantası modelleri pideciler için endüstriyel paket pide servis çantası teknik şartnamesi kebabı lahmacunu soğutmadan taşımada kullanılan izolasyonlu paket servis çantası fiyatı özellikleri toptan fiyatlı paket pizza pide kebap servis çantaları fabrikası izoleli kumaştan paket servis çantası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.257,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paket Servis Çantası AV19

 * Pizza, döner, hamburger, sandviç ve salatalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz - Paket servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İç gövdesinde lastik bantlar ile taşıdıklarınızı sabitleyebilirsiniz

 * Dış ölçüler; 45x22x33 cm - Paket servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paket Servis Çantası AV19:Pidecilerde,fast food restoranlarında,pizzacılarda,lahmacun ve dönercilerde yemekleri soğutmadan ve dağıtmadan dışarı paket servis etmekte kullanılan bu paket servis çantası sıklıkla tercih edilen bir modeldir - Paket servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok