x 


Paslanmaz Çöp Kovası

İmalatçısından en kaliteli sanayi tipi paslanmaz çöp kovaları modelleri bürolara en uygun pedallı paslanmaz çöp kovası hastaneler için toptan pedallı çelik çöp kovası satış listesi fabrika tipi paslanmaz çöp kovası fiyatlarıyla inox çöp kovası satıcısı t
Paslanmaz Çöp Kovası Çeşitleri SN 211:Sanayi tipi iş yerleri için profesyonel paslanmaz çöp kovası fiyatları bürolarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çöp kovası modelleri basınca kapağı açılan pedallı kullanıma uygun endüstriyel paslanmaz pedallı çöp kovası teknik şartnamesi hijyenik işletmelerde kullanılan inox paslanmaz çöp kovası fiyatı özellikleri paslanmaz çelik çöp kovası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.080,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Çöp Kovası SN 211

* Kapasite: 30 lt - Paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Pedallı model
* Plastik iç kovalı - Paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çap: 31 cm
* Yükseklik: 45 cm - Paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Çöp Kovası SN 211:Profesyonel kullanıma uygun mutfak banyo çöp kovası modellerinden olan bu 30 litre kapasiteli çöp kovasının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup içerisindeki plastik çöp atma haznesiyle son derece kaliteli ve hijyeniktir - Paslanmaz çöp kovası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok