x 


Paslanmaz Kekiklik

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kekiklik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kekiklik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kekiklik Kullanışlı ekonomik end
Paslanmaz Kekiklik Üreticisi OZB-4709
Özellikleri / Malzemesi paslanmaz lokanta masa üstü kekikliği 4,4x6,5 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli kekiklik modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz baharatlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 152,15 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Kekiklik OZB-4709

Büyük Kekiklik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 4,4x6,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle üretilmiş kekiklik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kekiklik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Kekiklik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan paslanmaz baharatlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok