x 


Paslanmaz Kürdanlık

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kürdanlık Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kürdanlık Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kürdanlık Kullanışlı ekonomik
Paslanmaz Kürdanlık Üreticileri Fabrikası OZB-4704
Özellikleri / Malzemesi 3,3x4,5 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kürdanlık modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Kürdanlık çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 90,55 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Kürdanlık OZB-4704

Tek kürdanlık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 3,3x4,5 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Kürdanlık fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Kürdanlık modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Kürdanlık fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Kürdanlık alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok