x 


Paslanmaz Şamandıra Topu

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz şamandıra topları modelleri çay ocağı kazanı şamandıralarına en uygun paslanmaz şamandıra topu toptan şamandıra paslanmaz topu satış listesi paslanmaz şamandıra topu fiyatlarıyla paslanmaz şamandıra topu parça satıcıs
Paslanmaz Şamandıra Topu Çeşitleri Üreticileri INOX TOP: Çay kazanı şamandıraları için profesyonel paslanmaz şamandıra topu fiyatları sıvı seviye sensörlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz şamandıra topu modelleri tank su seviye flatörleri için endüstriyel paslanmaz şamandıra topu yedek parçası su sebillerinde kullanılan paslanmaz su seviye şamandırası topu fiyatı özellikleri tamiri şamandıra paslanmaz topunun bakımı temizliği nasıl yapılır çay ocağı paslanmaz şamandıra topu nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 217,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Şamandıra Topu INOX TOP

* Bu ürün; sıvı seviye şamandıraları için üretimi yapılmış sadece tek şamandıra topudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Şamandıra topunun imalatında kaliteli paslanmaz çelik malzemeler kullanılmıştır

* Tam dış çapının ölçüsü 12 cm olup tam yüksekliği ise 7.1 mm.dir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Şamandıra koluna bağlantısı 3X11 mm ölçülerindeki yuvasıyla yapılır

Paslanmaz Şamandıra Topu INOX TOP: Çay ocağı şamandıra topları su tankı seviye sensörü şamandıralara su sebili flatör şamandıra topları modellerinden paslanmaz çelik şamandıra topunun imalatı inox krom saçtan profesyonel paslanmaz şamandıra topları fabrikasınca üretimi yapılmış kaliteli paslanmaz şamandıra topu yedek parçası olup sıvı seviye şamandırası yedek parçasıdır - Paslanmaz şamandıra topu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok