x 


Paslanmaz Su Isıtıcısı

İmalatçısından en kaliteli paslanmaz su ısıtıcısı modelleri en uygun paslanmaz su ısıtıcısı toptan paslanmaz su ısıtıcısı satış listesi paslanmaz su ısıtıcısı fiyatlarıyla paslanmaz su ısıtıcısı satıcısı telefonu 0212 2370749
Paslanmaz Su Isıtıcısı URT-IST 500:Endüstriyel su ısıtma makinelerinden olan bu 50 litre kapasiteli büyük paslanmaz su ısıtıcısının imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Paslanmaz su ısıtıcısı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 6.900,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Su Isıtıcısı URT-IST 500

* Hacim: 50 lt - Paslanmaz su ısıtıcısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çalışma gerilimi (V): 230 V - 50 HZ.
* Güç (W): 4000 - Paslanmaz su ısıtıcısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çalışma akımı (A): 17,3
* Kaynama noktası (C): 98-100 - Paslanmaz su ısıtıcısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 40x57 cm

Paslanmaz Su Isıtıcısı URT-IST 500:Endüstriyel su ısıtma makinelerinden olan bu 50 litre kapasiteli büyük paslanmaz su ısıtıcısının imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır - Paslanmaz su ısıtıcısı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok