x 


Pasta Teşhir Reyonu

Pasta Teşhir Reyonu:Pastaneler için en kaliteli pasta teşhir reyonları ve tezgah üstü pasta tatlı meze sütlaç muhallebi teşhir reyonlarının 1-2-3 metrelik pasta teşhir reyonu modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Pasta Teşhir Reyonu Üreticileri AGSR150: Ahşap Pasta Teşhir Buzdolapları Amortisörlü Pasta Teşhir Reyonları Set Üstü Pasta Teşhir Reyonu Pasta Servis Arabaları bölümündeki bu soğuk pasta teşhir reyonu kafeler ve pastaneler için profesyonel bir pasta teşhir aracıdır - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 256.797,83 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Pasta Teşhir Reyonu AGSR150

Camekanlı Pasta Sergileme Buzdolabı - Pasta Teşhir Reyonu

 * Camlı pasta teşhir reyonu pastaneler için profesyonel bir pasta sergileme buzdolabıdır - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri 1500x740x1360 mm olan pasta teşhir reyonunun ağırlığı 155 kg.dır

 * Hacim 540 litre olan pasta teşhir reyonu R134 A gazla soğutma yapar - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Pasta teşhir reyonu 220 volt elektrikle çalışır toplamda 900 wat elektrik çeker

 * Camekanlı pasta teşhir reyonunun çelik şasesi vardır, kaliteli ve sağlamdır - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üst tarafındaki led sistemli aydınlatmasıyla pastaların canlı ve gözönünde olması sağlanır

 * Pasta teşhir reyonunun ısıtma sistemli ön camı dolayısıyla kolay buğulanma yapmaz, görüş bozukluğu olmaz - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 3 Ayrı katında pastalarınızı müşterilerinize rahatlıkla sergilersiniz

 * Soğutma sisteminin ısı kontrolünü +2 ile +10 derece arasında ayarlayabilirsiniz - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Camlı pasta teşhir reyonu 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi pasta sergileme buzdolaplarının yedek parçaları (ekovatı,termostatı,fan motoru,cam buğu ısıtıcı rezistansı,pasta rafları v.b. pasta sergileme reyonu parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel pasta teşhir reyonu yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Pastane kafe tipi pasta teşhir reyonunun fotoğrafı ana hatları ile temsili olup, sadece ölçü farkından kaynaklı resim değişikliği olacaktır

Pasta Teşhir Reyonu AGSR150:Ahşap Pasta Teşhir Buzdolapları Amortisörlü Pasta Teşhir Reyonları Set Üstü Pasta Teşhir Reyonu Pasta Servis Arabaları bölümündeki bu soğuk pasta teşhir reyonu kafeler ve pastaneler için profesyonel bir pasta teşhir aracıdır - Kafeler pastaneler için pasta teşhir reyonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok