x 


Sıcak Pizza Poğaça Börek Teşhir Ünitesi

İmalatçısından en kaliteli sıcak pizza teşhir üniteleri modelleri dilim pizza satıcılarına uygun pizza teşhir dolabı fabrikası üreticisinden toptan sıcak poğaça börek sergileme ünitesi satış listesi 4 katlı pizza teşhir ünitesi fiyatlarıyla pizza teşhir
Sıcak Pizza Poğaça Börek Teşhir Ünitesi RTR97L:Profesyonel endüstriyel tezgah üstü sıcak teşhir ünitesi modellerindendir.Dilimli pizza satışına uygun pizza teşhir ünitesinin üretimi kaliteli yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik kullanma şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi sıcak börek teşhir ünitesinin fiyatı özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu camekanlı poğaça teşhir ünitesinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir rafları nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap set üstü pizza börek teşhir dolabının kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.3 katlı sıcak poğaça teşhir ünitesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 45.988,33 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Pizza Poğaça Börek Teşhir Ünitesi RTR97L

 * Sıcak gıda ürünlerinin hijyenik ve şık bir şekilde teşhir edilmesi için tasarlanmıştır - Pizza teşhir ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * 220 - 230 Voltluk 50 Hz frekansındaki elektrikle çalışır
 * 1100 watt gücünde elektrik çeker
 * Ölçüleri 460x448x785 mm.dir
 * Ağırlığı 21,40 Kg.dır
 * 3 raflıdır, kat yükseklikleri ayarlanabilir
 * LED aydınlatmalıdır - Pizza teşhir ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Paslanmaz çelik gövdelidir
 * Sıcaklık aralığı: +30 / +90°C

Pizza Teşhir Ünitesi RTR97L:Endüstriyel kullanıma uygun pizzacı modeli teşhir ünitelerinden kafelerde kullanılan pizza sergileme ünitelerinden bu pizza teşhir ünitesi pizzalarınızı böreklerinizi ve simit açma gibi sıcak ürünleri teşhir etmenize yardımcı olur - Pizza teşhir ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok