x 


Kapaklı Plastik Salata Çorba Kasesi

Sıcak çorba satışı için en kaliteli plastik tek kullanımlık salata kaseleri mikrodalga için kase sıcağa dayanıklı kullan at plastik ve karton çorba kasesi modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı
Kapaklı Plastik Salata Çorba Kasesi APÇK490:Yemek ısısına dayanıklı profesyonel plastik kapaklı salata, çorba kasesi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan gıda temasına uyumlu plastik tek kullanımlık yemek kasesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında yuvarlak çorba kasesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu kullan at plastik kase nasıl kullanılır toptan satın alınır sorusuna cevap paket serviste kullanımı son derece kolaydır. Kapaklı siyah şık plastik çorba kasesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 421,33 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kapaklı Plastik Salata Çorba Kasesi APÇK490

 * Plastik çorba kasesi sulu yemekler ve çorbalarla kullanıma uygundur

 * Mikrodalgada ısıtmaya dayanıklı çorba kasesinin kaliteli plastik kapağı vardır

 * Kase kısmı siyah renkli ve kapağı bombelidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çorba kasesinin yüksekliği 7 cm. ağız çapı 14 cm. olup tabanı 6 cm. çapındadır

 * Plastik çorba kasesinin kullanımı son derece güvenli ve hijyeniktir

 * Kapaklı plastik çorba kasesi tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 25 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır

 * Plastik çorba kasesinin fiyatları 25 adet içindir

 * Çok çok yüksek adetli toptan tek kullanımlık plastik çorba kasesi toptan alımınıza istinaden özel iskontolu kapaklı plastik çorba kasesi fiyatları için bize ulaşınız - Kapaklı plastik çorba kasesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kapaklı Plastik Çorba Kasesi APÇK490:Salata, çorba, köfte, pilav ve diğer tüm sulu yemeklerinizi paket servisle müşterilerinize ulaştırdığınız işletmenizde sürekli ihtiyacınız olan tek kullanımlık kaselerinizi toplu satın alımlarınızda bizden size özel indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz çorba kasesi çeşitlerinden yuvarlak plastik kullan at kasenin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı kapaklı ve yemek ısısına dayanıklı çorba kasesi modelidir - Kapaklı plastik salata çorba kasesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok