x 


⭐️❄️⚡️Profesyonel Dondurma Makinesi

Profesyonel dondurma makinesi modelleri kaliteli ekonomik sağlam karıştırma paletli ucuz dondurma makinesi fiyatları sanayi tipi dondurma makinesi teknik şartnamesi uygun dondurma makinesi fiyatı özellikleri
⭐️❄️⚡️Profesyonel Dondurma Makinesi GELATO 12K:Dondurma dükkanlarının hızlı pratik ve lezzetli dondurmalar yapması için tasarlanmış profesyonel dondurma makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan dondurma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı profesyonel dondurma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sağlam çelik karıştırma paletli dondurma makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sıyırıcıları ayarlanır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı ayarları son derece kolaydır. Profesyonel dondurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 430.504,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

⭐️❄️⚡️Profesyonel Dondurma Yapma Makinesi GELATO 12K

 * Ölçüler: 45x73x105 cm
 * Ağırlık: 76 Kg
 * Voltaj - Güç: 220V-240V 50Hz/1 - 1300W
 * Üretim: 2,5 Kg (3,6l) - 10/12 dk
               12 Kg (17l) - 1 saat
 * Saklama: Otomatik

* Dondurmacıların tercihi bu profesyonel saatte 12 kilo dondurma üreten makine 2 yıl garantili satılmakta olup, dondurma makinesi yedek parçaları (motoru, karıştırma paleti v.b. dondurma makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal dondurma makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dondurma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel dondurma makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Profesyonel Dondurma Makinesi GELATO 12K:Kısa sürede çok miktarda dondurma yapmak için kullanılan dondurma makinesi çeşitlerinden profesyonel dondurma, sorbe, gelato yapma makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz çelik malzemelerle yapılmış kullanışlı frenli tekerleklere sahip dondurma makinesi modelidir - Profesyonel dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok