x 


Regal Granit Sote Tavası

İmalatçısından regal granit sote tava modelleri lazzetti granit tava fabrikası fiyatı üreticisinden toptan çelik tava satış listesi yapışmaz tava fiyatları yuvarlak granit tava satıcısı
Regal Granit Sote Tavası A 113ST 20: Regal granit sote tava alüminyum gövde çelik sapıyla dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yapışmaz kaplamasıyla ergonomik kullanım sağlar. Ürünle ilgili sorularınızı yazabilirsiniz fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com 
Satış fiyatı 700,97 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Regal Granit Sote Tavası A 113ST 20

*Regal Granit Serisinden yuvarlak sote tava alüminyum gövdesi çelik sapı düz taban ve AG2 alaşım perçin olmasından ötürü dayanıklı uzun ömürlü ve en çok tercih edilen granit tavalardandır.

ÜRÜN TANIMI

*Profesyonellerin tercihi olan ideal gövde kalınlığı (3,5 mm) ve perçinli ergonomik saplarına ek olarak, daha iyi bir kaplama performansı isteyenler için üretilen Regal Granit serisi tavalar, granit efektli 5 katmanlı profesyonel yapışmaz kaplamasıyla büyük ilgi görmektedir. *PFOA gibi zararlı maddeler içermez
*İndüksiyon hariç tüm ocak türlerine uygundur.  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*İlk kullanımdan önce kaplamanın tüm yüzeyini ılık deterjanlı su ile yıkayıp kurutunuz.
*İnce bir tabaka halinde sıvı yağ dökünüz, bir müddet bekletiniz ve siliniz.
*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.
*Ürünü yüksek ateşte kullanmayınız. En verimli pişirme sonucunu kısık ve orta ateşte alabilirsiniz. Böylece ürününüz zarar görmeyecektir.
*Ürününüzü eğer içerisinde bir şey yoksa uzun süre ocak üstünde bırakmayınız, fazla ısınma boyaya ve kaplamaya (PTFE) zarar verir.
*Ürününüzü ani ısı değişimlerine maruz bırakmayınız.
*Ürün içinde yağ yakmamaya dikkat ediniz.
*Bulaşık makinesinde yıkamayınız.
*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız.
Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok