x 


Salata Servis Maşası

İmalatçısından İndirimli Salata Servis Maşası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Salata Servis Maşası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Salata Servis Maşası Kullanışlı ekonom
Salata Servis Maşası Üreticisi Fabrikası OZB-7601
Özellikleri / Malzemesi Salata Maşası 22 cm Klasik Model olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli krom çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Soslu Salata Servis Maşası modelleri fiyatları, toptan Salata Servis Maşası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 167,27 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Salata Servis Maşası OZB-7601

Salata Maşası Klasik Model Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 22 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Salata Servis Maşası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Salata Servis Maşası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Salata Servis Maşası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Salata Servis Maşası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok