x 


Sallanır Kapaklı Çöp Kovası

İmalatçısından en kaliteli sallanır kapaklı çöp kovaları modelleri en uygun sallanır kapaklı çöp kovası toptan sallanır kapaklı çöp kutusu satış listesi sallanır kapaklı çöp kovası fiyatlarıyla mutfak çöp kovası çeşitleri çöp kovası satışı
Sallanır Kapaklı Çöp Kovası SN 315:Oteller için profesyonel sallanır kapaklı çöp kovası modelleri kafelerde kullanıma uygun kaliteli sallanır kapaklı çöp kovası fiyatları imalatçılarından paslanmaz sallanır kapaklı çöp kovası satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.330,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sallanır Kapaklı Çöp Kovası SN 315

* Kova Yüksekliği: 30 cm - Sallanır kapaklı çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kapaklı Yüksekliği 38 cm

* Genişlik: 20 cm

* Derinlik: 18 cm - Sallanır kapaklı çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Kapasite: 11 lt

* Sallanır kapaklı olmasından dolayı kullanımı pratiktir

* Paslanmaz çelikten üretilmiştir - Sallanır kapaklı çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sallanır Kapaklı Çöp Kovası SN 315:Sallanır kapaklı çöp kovası; ev çöp kovaları kafeterya çöp kovaları büfe çöp kovaları modellerinden kaliteli sallanır kapaklı çöp kovasının imalatı profesyonel çöp kovaları fabrikası üretimi 38*20*18 cm ölçülerinde 11 lt kapasiteli paslanmaz sallanır kapaklı çöp kovasıdır - Sallanır kapaklı çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Sallanır kapaklı çöp kovası satışı haricinde iç ve dış mekanlar için farklı ölçülerde ve farklı modellerde çöp kovası satışlarımız da vardır - Sallanır kapaklı çöp kovası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok