x 


Salon Aydınlatma Armatürü

Salon Aydınlatma Armatürü:Yuvarlak panel led modellerinden olan salon aydınlatma ışığı salon tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu salon aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır - Salon aydınlatma armatürü satışı
Salon Aydınlatma Armatürü CT-5647:Yuvarlak panel led modellerinden olan salon aydınlatma ışığı salon tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu salon aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır - Salon aydınlatma armatürü satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 264,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Salon Aydınlatma Armatürü CT-5647

Panel led armatür modellerinden olan bu salon aydınlatma armatürü 15 Watt gücünde 220 V olarak yapılmıştır - Salon aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu salon aydınlatma armatürünün 15000 saat çalışma ömrü vardır - Salon aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Salon tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu salon aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır.

Salon Aydınlatma Armatürü CT-5647:Yuvarlak panel led modellerinden olan salon aydınlatma ışığı salon tavanlarında koridorlarda vb. yerlerde şık ve modern görünümlü olan bu salon aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır - Salon aydınlatma armatürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok