x 


Şamandıralı Çaycı

Üreticisinden kaliteli şamandıralı çaycı modelleri şamandıralı çay makinesi üreticileri toptan çay makinesi satış listesi 40 litre çay kazanı fiyatlarıyla şamandıralı çay makinesi satıcısı
Şamandıralı Çaycı DE10SP: 3 demliği bulunan şamandıra sistemine sahip krom imalatı yapılmış çay makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılmıştır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.806,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şamandıralı Çaycı DE10SP

- Led aydınlatmalı tasarıma sahiptir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- 304 krom 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir.

- Kazan, süzgeç ve damlalığı paslanmaz çeliktir.

- Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar.

- Hijyenik ve uzun ömürlüdür. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur.

- Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir.

- Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır.

- Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar.

- Ürün Ölçüleri: 560x405x710mm, Ağırlık: 13 kg, Kapasite: 40 lt, Güç: 3000 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Şamandıralı Çaycı: Çay makinelerinin düşük ölçülü kapasiteli ve şamandırasız modelleri de mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok