x 


Sanayi Tipi Çay Kazanı

İmalatçısından kaliteli sanayi tipi çay kazanları modelleri sanayi tipi paslanmaz çelik çay kazanı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan inox sanayi tipi çay kazanı satış listesi sanayi tipi krom çaycı kazanı fiyatlarıyla sanayi tipi çay kazanı satıcısı
Sanayi Tipi Çay Kazanı N14(E) E:Sanayi tipi çay kazanı çay ocaklarında,kantinlerde,büfelerde,kafelerde kısacası toplu çay tüketimi olan her yerde hem gazlı ve hem de elektrikli kullanıma uygun imalatıyla son derece kullanışlı 4 demlikli sanayi tipi çay kazanıdır - Sanayi tipi çay kazanı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 10.565,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Çay Kazanı N14(E)

 * 4 demlikli modeldir - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite; 33 lt.

 * Ölçüler; 760x300x450mm

 * Paket ölçüsü; 890x760x340mm

 * Ağırlık; 10,5 kg - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güç(Elektrik); 2300 watt

 * Güç(Gaz); 4385 kcal

 * Kazanlar 304 krom paslanmaz çelikten üretilmiştir

 * Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kazanlar argon kaynaklıdır

 * Demlikler ayrı satılır

 * Hijyenik ve uzun ömürlüdür

 * Ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Üründe gaz ve elektrik aynı anda çalıştırılabilir

 * Ürünün otomatik termostatı vardır

 * Pleyt ısıtıcı bölümü ile kullanım çeşitliliği sağlar

 * Gün boyu sıcak su verir - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * CE belgelidir

Sanayi Tipi Çay Kazanı N13E:Sanayi tipi çay kazanı çay ocaklarında, kantinlerde, büfelerde, kafelerde kısacası toplu çay tüketimi olan her yerde hem gazlı ve hem de elektrikli kullanıma uygun imalatıyla son derece kullanışlı 4 demlikli sanayi tipi çay kazanıdır - Sanayi tipi çay kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok