x 


Servis Çorbalığı

İmalatçısından kaliteli servis çorbalıkları modelleri uygun servis çorbalığı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan paslanmaz servis çorbalığı satış listesi servis çorbalığı fiyatlarıyla servis çorbalığı satıcısı kampanyalı
Servis Çorbalığı A 551 02: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel servis çorbalığı modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından servis çorbalığı fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.176,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Servis Çorbalığı A 551 02

 * Ölçü: 18*9 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kalınlık: 1 mm

 * Ağırlık: 0,78 kg

 * Yuvarlak, Çorbalık Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 304 Paslanmaz Çelik Gövde

 * 201 Paslanmaz Çelik Kulp, AG2 Alaşım Perçin

 * 304 Paslanmaz Çelik Kapak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayna Parlatma

Servis Çorbalığı A 551 02: Paslanmaz çorba servis kasesi, açık büfe servis çorbalığı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok