x 


Set Üstü Lokma Dökme Makinesi

İmalatçısından en kaliteli set üstü lokma dökme makinesi modelleri en uygun set üstü lokma dökme makinesi toptan set üstü lokma dökme makinesi satış listesi indirimli setüstü lokma dökme makinesi fiyatlarıyla set üstü lokma dökme makinesi satıcısı telefo
Set Üstü Lokma Dökme Makinesi MLM 300 SET:Lokmacılar için profesyonel set üstü lokma dökme makinesi fiyatları lokma yapmakta kullanıma uygun kaliteli ekonomik set üstü lokma dökme makinesi modelleri lokma dökmek için endüstriyel set üstü lokma dökme makinesi teknik şartnamesi hayır lokması yapmakta kullanılan set üstü lokma dökme makinesi fiyatı özellikleri set üstü lokma dökme makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 59.112,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Set Üstü Lokma Dökme Makinesi MLM 300 SET

* Ölçüler: 50x55x70 cm - Set üstü lokma dökme makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanım şekli: otomatik
* 3 kg hamur hazneli
* Gıda ile temas eden tüm yüzeyler paslanmaz inoks malzemeden üretilmiştir
* İstenilen lokma büyüklüğü makine üzerinden ayarlanabilir - Set üstü lokma dökme makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kalıp değişikliği ile hem delikli lokma hem saray lokma dökebilir

Set Üstü Lokma Dökme Makinesi MLM 300 SET:Hem saray lokma hem de delikli hayır lokması dökmekte kullanılan bu set üstü model lokma dökme makinesinin hamur haznesi 3 kg olup otomatik lokma döken set üstü lokma dökme makinesidir - Set üstü lokma dökme makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok