x 


Setüstü Ekmek Dilimleme Makinası

İmalatçısından en kaliteli setüstü ekmek dilimleme makinaları modelleri fırınlara yemekhanelere en uygun set üstü ekmek dilimleme makinası toptan setüstü ekmek kesme makinası satış listesi tezgah üstü ekmek dilimleme makinası fiyatlarıyla setüstü ekmek d
Setüstü Ekmek Dilimleme Makinası EMP.3004-16:Fırınlar için profesyonel setüstü ekmek dilimleme makinası fiyatları marketlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik set üstü ekmek dilimleme makinası modelleri yemekhaneler için endüstriyel masa üstü ekmek dilimleme makinesi teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan tezgah üstü ekmek dilimleme makinası fiyatı özellikleri sanayi tipi ekmek dilimleme makinası bıçağı fabrikası setüstü ekmek dilimleme makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 52.827,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Setüstü Ekmek Dilimleme Makinası EMP.3004-16

 * 0.37 kw - 220 V motor gücü - Setüstü ekmek dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ebatlar; 733x643x682 mm, ağırlık; 86 kg

 * 16 mm dilim kalınlığı - Setüstü ekmek dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 30 adet paslanmaz çelik bıçak

 * Set üstü ekmek dilimleme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, set üstü ekmek dilimleme makinası yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal setüstü ekmek dilimleme makinesi yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir ekmek dilimleme makinası var ve arızalıysa veya set üstü ekmek dilimleme makinenizin bakıma ihtiyacı varsa; set üstü ekmek dilimleme makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize ekmek dilimleme makinanızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Setüstü ekmek dilimleme makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Setüstü Ekmek Dilimleme Makinası EMP.3004-16:Ekmek Dilimleme Makinaları kategorisinde yer alan bu setüstü ekmek dilimleme makinası ile ekmek kesme dilimleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Set üstü ekmek dilimleme makinasının bıçakları paslanmaz üretimi sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür - Setüstü ekmek dilimleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok